EUR CZK

Níže jsou uvedeny příklady správných klíčových slov pro vyhledávač:

Model laptopa jaký vlastníteCo vepsat

Lenovo Thinkpad EDGE E120E120

Acer aspire 57385738

Sony Vaio SVE1111M1ESVE11

Samsung NP350E5C-A05PLNP350E5C

Dell Inspiron 17R17R

Toshiba Satellite L850-B206L850

Asus EEE PC 1001HA1001HA

DELL MINI 10181018

Fujitsu-Siemens Amilo A1451A1451

Packard Bell iPower GX-MGX-M

Acer Aspire ONE ZG5ZG5

V případě jakýchkoliv problémů nás prosím kontaktujte

Právo odstoupení od slmlovy

V souladu s aktuálními právními předpisy, Klient má právo odstoupit od této smlouvy v termínu 14 dnů bez udání jakékoliv příčiny. Termín 14 dnů je počítán od následujícího dne ode dne převzetí zásilky. Termín pro odstoupení od smlouvy přestane platit po uplynutí 14 dnů od následujícího dne ode dne převzetí zásilky, a to Klientem nebo  pověřenou třetí osobou.

Aby Klient mohl využít práva o odstoupení od smlouvy, je Klient povinen informovat Obchod o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy cestou písemného prohlášení. Aby Klient mohl odstoupit od smlouvy postačí, že vyšle informace týkající se jeho práva o odstoupení od smlouvy před uplynutím termínu pro odstoupení od smouvy elektronickou cestou např. e-mailem.

Klient není povinen vyplňovat žádné jiné dokumenty.

  1. Obchod může pozdržet vrácení peněz do chvíle, kdy od Klienta obdrží reklamovaný předmět nebo do chvíle, kdy bude prokázáno, že daný předmět již byl odeslán, v závislosti na tom k jaké události došlo jako k první. Klient je povinen Obchodu odeslat nebo předat předmět neprodleně, a v každém případě ne později než 14 dnů ode dne, ve kterém  Klient informoval Obchod o odstoupení od této smlouvy. Termín bude dodržen, pokud Klient odešle předmět před uplynutím 14-ti denního termínu. Zboží odešlete na adresu:

ZWROTY I WYMIANY
Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof
ul. Gogolińska 4E
47-100 Strzelce Opolskie

Klient bude muset uhradit veškeré náklady vyplívající z přepravy předmětu zpět do Obchodu (náklady na balení a přepravu do Obchodu).

  1. V případě odstoupení od této smlouvy Obchod vrátí všechny obdržené platby i náklady na přepravu (pod podmínkou, že Klient vybral při objednávce nejlevnější dostupnou variantu, kterou Obchod nabízí), neprodleně, a v každém případě ne později než 14 dnů ode dne, ve kterém Obchod obdržel informaci s Klientovo rozhodnutím odstoupit od této smlouvy. K vrácení peněz dojde na určené bankovní konto nebo konto PayPal, pokud Klient nesouhlasil s jiným řešením – v každém případě Klient není zatížen žádnými poplatky souvisejícími s tímto vrácením