EUR CZK

Níže jsou uvedeny příklady správných klíčových slov pro vyhledávač:

Model laptopa jaký vlastníteCo vepsat

Lenovo Thinkpad EDGE E120E120

Acer aspire 57385738

Sony Vaio SVE1111M1ESVE11

Samsung NP350E5C-A05PLNP350E5C

Dell Inspiron 17R17R

Toshiba Satellite L850-B206L850

Asus EEE PC 1001HA1001HA

DELL MINI 10181018

Fujitsu-Siemens Amilo A1451A1451

Packard Bell iPower GX-MGX-M

Acer Aspire ONE ZG5ZG5

V případě jakýchkoliv problémů nás prosím kontaktujte

O nás

 

Již několik let se zabýváme prodejem jednotlivých kláves do klávesnic pro různá elektronická zařízení – laptopů, notebooků, netbooků, tabletů nebo počítačů. Kvalita služeb a pravděpodobně i největší databáze klávesnic určených k demontáži na jednotlivé klávesy na světě znamenají, že jsme nyní v této branži lídrem na Evropském trhu. Zaměřujeme se především na satisfakci a spokojenost zákazníků, a proto jsou pro nás nejdůležitější:

ODBORNÉ PORADENSTVÍ – naši zaměstnanci se vyznačují profesionalitou, otevřeností a nasazením. Jestliže máte jakékoliv pochybnosti a dotazy, neváhejte nás kontaktovat a určitě uděláme vše co bude v našich silách, abychom vybrali příslušnou klávesu do Vaší klávesnice.

ÚSPORNOST – díky našim službám ušetříte čas i peníze.

Čas – jelikož se nemusíte obejít bez počítače po dobu,po kterou by byl v servisu. U nás si z pohodlí domova objednáte příslušnou klávesu a jednoduchým způsobem si ji samostatně opravíte. Vyvineme veškeré úsilí, aby Vaše objednávka byla vyřízena co nejrychleji.

Peníze – jelikož oprava v servisním středisku může přijít až na několik stovky korun.

POHODLÍ – sami si zvolíte způsob jakým nás budete kontaktovat, můžete si vybrat ze široké škály možností e-mail, skype, telefon, gg, whatsApp nebo facebook. Za nákupy můžete zaplatit těmito způsoby: Skrill PayPal nebo bežným bankovním převodem. Záleží nám na tom, aby využívání našich služeb bylo pro Vás co nejpohodlnější.

.