EUR CZK

Níže jsou uvedeny příklady správných klíčových slov pro vyhledávač:

Model laptopa jaký vlastníteCo vepsat

Lenovo Thinkpad EDGE E120E120

Acer aspire 57385738

Sony Vaio SVE1111M1ESVE11

Samsung NP350E5C-A05PLNP350E5C

Dell Inspiron 17R17R

Toshiba Satellite L850-B206L850

Asus EEE PC 1001HA1001HA

DELL MINI 10181018

Fujitsu-Siemens Amilo A1451A1451

Packard Bell iPower GX-MGX-M

Acer Aspire ONE ZG5ZG5

V případě jakýchkoliv problémů nás prosím kontaktujte

FAQ

 

I. Co dostanu při nákupu?
V ceně nákupu jedné náhradní sady jsou zahrnuty všechny elementy potřebné k opravě a doplnění klávesnice: -– klávesa (u velkých kláves jsou občas kovové panty, které jsou také součástí balení), - uchycení pod klávesu (plastový díl spojující klávesu s klávesnicí), - gumička.
II. O co se jedná s těmi různými úchyty?
Existuje mnoho druhů uchycení. Ve zdánlivě identických klávesnicích mohou být využívány různá řešení, která nejsou se sebou kompatibilní. Aby klávesa seděla, zvolený úchyt musí být stejný jako ve Vaší klávesnici
III. Jak najít příslušnou klávesu
1 způsob. Ze seznamu na levé straně zvolíme výrobce laptopů, následně model a poté sérii (všechny tyto údaje by měly být uvedeny na laptopu) budeme přesměrováni na stránku na které jsou typy klávesnic jaké byly používany v daném modelu laptopů.
2 způsob. Ve vyhledávači na hlavní stránce napíšeme model klávesnice, po kliknutí na „hledat“ se objeví dostupné modely.
3 způsob. Zašlete nám fotku prázdného místa po klávese a napište nám jaký model zařízení vlastníte a my Vám vybereme příslušnou klávesu.
IV. Jak zjistit dostupnost kláves?
Po výběru modelu a určení typu uchycení – se ukáží klávesnice, které jsou na skladě a které jsou vybaveny stejným typem uchycení shodným s Vaší klávesnicí. Klávesy přemalované na bílo nejsou na skladě.
V. Jsou klávesy nové?
Většina kláves pochází ze sekundárního trhu – takže některé egzempláře mohou být poznamenány stopami po jejich používání. Všechny fotky zveřejněné na stránce představují klávesnice ze kterých jsou získávány klávesy. Jejich faktický stav je viditelný na fotkách.
VI. Kdy budou doručeny objednané produkty?
Všechny zásilky jsou doručovány prostřednictvím Polské Pošty a většinou jsou do států Evropské Unie doručeny v rozmezí od 3 do 5 pracovních dnů, zásilky do zbylích států jsou doručeny od 1 do 3 týdnů.
VII. Jak jsou odesílané klávesy?
Klávesy jsou baleny do bublinkových fólií a odesílané v obálkách.
VIII. Je možnost koupit klávesu, která není na seznamu?
Jestliže klávesnici nenajdete na seznamu – můžete využít kontaktního formuláře. K formuláři přiložíte: fotku klávesnice, fotku prázdného místa po klávese, uvedete nebo popíšete model klávesnice (v míře možností). Existuje velká pravděpodobnost, že v našich zásobách najdeme příslušnou klávesu.
IX. Lze poškozenou klávesu nebo uchycení opravit?
Bohužel to nelze. Vylomené díly jsou příliš malé na to, aby je bylo možno slepit.
X. Jaká je cena zásilky při nákupu většího množství kláves?
Náklady na dopravu jsou bez ohledu na množství objednaného zboží vždy stejné, v souladu se záložkou zásilka.
XI. Mohu dostat fakturu VAT?
Ke každé objednávce přikládáme fakturu VAT.
XII. Mohu si klávesy vyzvednout  osobně?
Bohužel takovou možnost vylučujeme, všechny klávesy jsou vysílany zákazníkovi a platby musí být uskutečněny na firemní konto.
XIII. Mam klávesnici s regionálním rozložením kláves (německé, dánské, italské itp.) je šance koupě klávesy s netipickým písmenkem?
Ke každému modelu jsou přiloženy fotky klávesnic v regionálním rozložení kláves které máme k dispozici, pokud jste nenašli příslušnou klávesu, tak nás prosím kontaktujte, je šance, že se nám je přeci jen podaří spárovat.
XIV. Jak můžu zaplatit za nákupy?
Pro pohodlí a rychlost služby nabízíme nejoblíbenější formy platby, čili tradiční převody, Skrill a také PayPal.
XV. Co jestli si vyberu špatnou klávesu? Mohu ji vrátit?
Samozřejmě, pokud si zakoupíte špatnou klávesu nebo s ní nejste spokojeni, lze ji vrátit nebo vyměnit v době 14-ti dnů ode dne vyzvednutí zásilky. V těchto případech nás prosím předem informujte e-mailem a následně zašlete zboží jako běžnou zásilku na adresu:
 
Vrácení a Výměny Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof
ul. Gogolińska 4E
47-100 Strzelce Opolskie
Poland/Polska 
 
V případě jiných otázek nás prosím kontaktujte:

+48 888 333 177

WhatsApp +48 888 333 177

39709128

Skype Me™!

[email protected]